Cakal – Aşk Olsun – Şarkı Sözü 0


Çakal – Aşk Olsun Out Now!

Spotify: https://open.spotify.com/track/1a9CYYvZHorDJpCICeo9VV?si=E-3gRIZKTuylyY68OXCvfg

Author: Emirhan Çakal

Produced by: Berk Erdemanar & Casap & Sayhan
Arranged by: Berk Erdemanar & Emirhan Çakal & Azak
Mixed by: Azak & Onur Atlı
Mastered by: Onur Atlı

Klip adına emeği geçenler;

Editor : Turan Onur
Color : Ercan Küçük
Post Koordinatör : Ertuğ Öztürk

Yönetmen: Onur Battal @onurbattal
Producer: Tutku Yıldırım @tutkuyildirim
Production: Lartist Media @lartist.media
Actress: Ida Helenius @idahelenius
Assistant Director: Oğuzhan Apak @ogyzhanapak
Kurgu: @thepostbrothers
Color: Ercan Küçük @erc0nCamera Crew: NoirBlanC @66nblanc6
Production Crew: Emir Soydan @soydanjr
Production: Sofa Sanat
Tankut Hatırlı @tankuth
Model Styling: Naz Şahin @_nazsahin
Çakal Hair Stylist: @mahmutorhan
Dog Trainer: Dean Kinan

Bora Yeter @borayeter, Ecem Lawton @ecemlawton, Özgür Yaşar @ozguryasar, ve Melis Tosun @melistosun teşekkürler.

Management: Özbey Özdeker

2023 Perros Blancos™ & 95 (NinetyFive) ®

#çakal #aşkolsun #cakal95 #cakal

Sence Kaç Yıldız Bu Şarkı
[Toplam: 0 Fark: 0]

Beğenebileceğiniz Müzikler