Röya – Bilersen Mi ? Şarkı Sözleri, Şarkı Sözü 0Güçlü sesi, özgün yorumu, başarılı sahne performanları ve güzelliğiyle Azerbaycan’ın Rihanna’sı olarak tanınan ve uzun yıllar şarkılarıyla müzik listelerinden inmeyen RÖYA, artık profesyonel müzik hayatına Türkiye’de devam ediyor.

Azerbaycan’da şarkıcı, oyuncu ve model olarak büyük şöhret yakalayan RÖYA, Türkiye’deki ilk albümünün hazırlıklarını tamamladı. “GÖNDER” adlı tek şarkılık single albümüyle Türk müzik severlerin karşısına çıkacak olan RÖYA, bu albümde ünlü ve başarılı müzisyenlerle çalıştı.

DMC Müzik etiketiyle hazırlanan “GÖNDER” adlı tek şarkılık single’ın aynı adı taşıyan şarkısının sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya ait. Parçanın akustik versiyonuna Mustafa Ceceli imzasını atarken, remix versiyonunu ise Kaan Gökman hazırladı.

Azerbaycan-Bakü’de dünyaya gelen ve 1999 yılındda W-Trio adlı bir müzik grubuyla profesyonel olarak şarkı söylemeye başlayan RÖYA, 2002 yılında bu ekipten ayrılarak müzik dünyasında kendi kanatlarıyla uçmaya başladı. Burada kısa sürede popüler olmayı başaran, şarkıları, sesi, yorumu ve güzelliğiyle dikkat çeken RÖYA, şu anda kendi ülkesinde çok ciddi bir hayran kitlesine sahip.

Bugüne kadar bir çok albüm piyasaya çıkaran ve yakaladığı yüksek satış grafiğiyle farkını ortaya koymayı başaran RÖYA, artık yeni çalışmalarını Türkiye’de hazırlamayı ve buradaki müzkseverlerle buluşmayı hedefliyor. RÖYA, uzun süren bir hazırlık sürecinden sonra geldiği Türkiye’de, Türk dinleyicisiyle güçlü bir sinerji yakalayacağına inanıyor.

Subscribe to channel: http://bit.ly/RoyaYouTube
You can listen to all Röya’s songs on all platforms. 👉 https://ffm.bio/roya

Apple Music: https://apple.co/2BRWKkn
Amazon Music: https://amzn.to/2G1x9tl
Spotify: https://spoti.fi/2zK5M1w
Muud: https://bit.ly/2UkwWVx
Deezer: https://bit.ly/2rntM5K
Fizy: https://bit.ly/2UfQeex

Social Media Links:

YouTube 👉 https://goo.gl/pBLYaL
Twitter 👉 https://twitter.com/RoyaOfficial
Facebook 👉 https://www.facebook.com/RoyaOfficial
Instagram 👉 https://www.instagram.com/RoyaOfficial

Digital Brand Agency;
https://www.gizlimedya.com

source

Sence Kaç Yıldız Bu Şarkı
[Toplam: 0 Fark: 0]

Beğenebileceğiniz Müzikler